نشست های عمومی

گزارش سومین نشست عمومی

سومین نشست عمومی جامعه کرمانی های مقیم تهران در اردیبهشت ۹۱ و تنها چند روز قبل از برگزاری انتخابات دور دوم مجلس شورای اسلامی در سالن اجتماعات مجتمع سید الشهدا واقع در میدان هفت تیر تهران برگزار گردید. در این جلسه پس از تلاوت آیاتی چند از کلام الله مجید و خیرمقدم آقای شهباز حسن پور (نماینده مردم شریف سیرجان در مجلس شورای اسلامی)، حجت الاسلام دکتر مصباحی مقدم (ماینده مردم شریف تهران در مجلس شورای اسلامی و عضو کمیسیون اقتصادی مجلس) در خصوص همگرایی و استفاده از توان حداکثری جامعه کرمانی های مقیم تهران برای حضور در انتخابات مجلس نهم و نقش بارز مهندس باهنر به عنوان نایب رئیش مجلس به ایراد سخنرانی پرداختند. در نهایت آقای مهندس باهنر در خصوص معضلات اجتماعی-اقتصادی کشور و استفاده از مفاهیم اقتصاد مقاومتی برای مقابله با تحریم های همه جانبه صحبت نمودند. این نشست با آرزوی خیر و مصلحت برای جامعه اسلامی، پذیرایی مختصر و اقامه نماز مغرب و عشا پایان یافت.

 


 

گزارش دومین نشست عمومی

دومین نشست عمومی جامعه کرمانی های مقیم تهران در سال ۸۹ و یک هفته قبل از شروع ماه مبارک رمضان در محل سالن اجتماعات مجتمع آموزشی شهید مهدوی (زعفرانیه) برگزار گردید. در این جلسه پس از تلاوت آیاتی چند از کلام الله مجید و خیرمقدم دکتر شجاعی، سردار کرمی در مورد تشکیل کارگروه ها و شروع فعالیت آنها، آقای عسکری (مدیر کارگروه فرهنگیان) در خصوص اعضای کارگروه و جلسات منظم آنها توضیحاتی ارائه نمودند. سپس خانم مهدوی (مؤسس مجتمع آموزشی شهید مهدوی) ایراد سخنرانی نمودند. جلسه با صلوات بر محمد و آل محمد خاتمه یافت. این مراسم با صرف شام در محوطه زیبای مجتمع آموزشی شهید مهدوی پایان پذیرفت.

 


 

گزارش اولین نشست عمومی

اولین نشست عمومی جامعه کرمانی های مقیم تهران در سال ۸۸ در سالن اجتماعات سازمان آب و فاضلاب کشور برگزار گردید. در این جلسه پس از تلاوت آیاتی چند از کلام الله مجید و خیرمقدم سردار کرمی، آقای دکتر شجاعی در خصوص ضرورت تشکیل جامعه، آقای مهندس باهنر در خصوص پتانسیل بالقوه جامعه کرمانی ها صحبت نمودند. حسن ختام برنامه، سخنرانی آیت الله موحدی کرمانی با موضوع اخلاق در جامعه اسلامی و عرض ادب به ساحت مقدس ائمه هدی علیهم السلام بود. این مراسم با پذیرایی عصرانه پایان پذیرفت.